e-jett e-ticaret

Anasayfa » e-jett e-ticaret
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett e-ticaret


Ücretsiz deneyin | Referanslar

e-jett elektronik ticaret yazılımı
( nasıl çalışır - flash demo )

Türkiye'nin 1 numaralı web tercihi olan e-jett, Türkiye, Avr upa, Kanada ve Çin'de müşterileri olan Türkçe, İngilizce ve Fransızca (tercihe bağlı) yönetim panelleri olan, en gelişmiş e-ticaret yazılımı çözümüdür. e-jett web yönetim karmaşasına düzen getirmek için üretilmiştir. e-jett, getirdiği teknoloji ile üreticisi olan RETURN Group'a Tübitak Teknopark'ında yer alma hakkı kazandırmıştır.

e-jett elekronik ticaret yazılımı güvenli e-ticaret için en ideal araçtır.

 • e-jett on-line çalışır, sizi teknik prosedürlerden, ayrıntılardan kurtarır.
 • Kullanıcı dostudur teknik bilgi gerektirmez.
 • e-jett'te sınırlama söz konusu değildir; ürün, resim, sayfa, haber, web alanı limiti yoktur.
 • Satış sonrası ücretsiz destek hattımız her türlü sorunuzu yanıtlamaya hazırdır.
 • e-jett altyapısı günün teknolojisini sunar. e-jett sürekli geliştirilir, yeni yetenekler için sizden ek ücret talep edilmeyeceği gibi, gelecekte yapılacak fiyat artışlarından da etkilenmezsiniz.
 • "e-jett e-ticaret"; herhangi bir teknik bilgi gereksinimi olmadan e-ticaret sitenizi hazırlayabileceğiniz, güncelleyebileceğiniz, online güvenli alışveriş ayrıcalığı ile, ürünlerinizi satabileceğiniz ve satışları takip edeceğiniz, kampanya ve duyurularınızın bültenlerini site üyelerinize tek tıkla gönderebileceğiniz eşsiz yazılım!

  İşte  e-jett farkı ! Tüm bu özellikler bir arada SADECE "e-jett e-ticaret"te!!

  İnternette Güvenlik Site güvenliğiniz uzmanların elinde!
  Thawte SSL sertifikası ve e-jett!
  Sanal POS VPOS : "Virtual Point Of Sale" : "Sanal satış noktası"

  Onaylı Sertifikasyon Otoritesi Thawte'nin Türkiye distributorü olan RETURN Group tarafından şirketiniz adına bağımsız SSL sertifikası (SSL Web Server Certificates) tescil edilir.

  Şirketiniz adına tescil edilen bağımsız SSL sertifikası ve statik IP ile banka sanalPOS anlaşmanızı daha kolay yapar, güvenli e-ticaret yazılımı e-jett sayesinde müşterilerinize güvenli satış yaparsınız. 

  Bankanız ile Sanal POS sözleşmesi imzalamanız yeterli!

  - Bankanızca size iletilecek olan tanımlama bilgilerine göre oluşturulacak sanalPOS yazılımınız bizden,
  - Tanıtım sizden,
  - Satış web sitenizden,
  - Tahsilat ise bankanız ile Visa ve Mastercard'tan.

  Sanal POS VPOS yazılımınız hazır. Mağaza Yönetimi Sitenizin e-ticaret kurallarını mağaza yönetiminden kontrol edin!
  YTL, USD, EURO, CAD tahsilatlarınız için provizyonu, taksitli ya da direk satış seçenekleri ile sanal POS yazılımınız hazır:

  Finansbank - CardFinans
  Garanti Bankası - Bonus ve Shop&Miles
  Türkiye İş Bankası - Maximum
  Vakıfbank - Vakıfkart
  Yapı Kredi Bankası - World Card

  İzin verdiğiniz tahsilat şekillerini (kredi kartı ile tek çekimde yada taksitli ödeme, havale, EFT, kapıda ödeme) seçme özgürlüğü SİZ site sahibinde!

  üstelik sadece 1 tık ile.
  Ödeme Seçenekleri e-jett'le müşterinize ve kendinize özgür ödeme seçenekleri tanımanın ayrıcalığını yaşayın! Kargo Seçenekleri e-jett'le müşterinizi ve kendinizi özgür seçenekler tanımanın ayrıcalığını yaşayın!

  e-jett'te taksitli ödeme imkanını aynı anda 3 banka için sunabilme imkanı!

  Farklı bankalara, aylık farklı faiz oranı atayabilme, her banka için farklı bir fırsat ayı (sıfır faiz oranı) seçebilme özgürlüğü!

  Kargo seçeneklerini e-jett'le 3'e çıkarın!
  İster ücretli/ücretsiz kılın.
  İster beli bir limitin üstünü ücretsiz kılın!
  İsterseniz bu limitin altında kalsa bile kargo hizmeti satın alma olasılığı oluşturun.

  e-jett'le farkınız olsun! Müşteriniz hediye göndermek istediğinde, siparişi, ücretsiz kargo limitinin altında kalsa bile sizin sitenizde hediye gönderebilsin! 

  Ürün Yönetimi Ürünlerinizin  e-ticaret vitrini için fiyat, vergi vb. özelliklerini girmek, e-jettle çok KOLAY! Sepet Yönetimi Müşterilernize ve kendinize sepet yönetiminde esneklik verin!

  Ürün ve katalog yönetimi ile fiyat, para birimi, vergi tanımlarınızı gerçekleştirirsiniz. Ürün modülünün web sitenizden bağımsız çalışması sayesinde aynı ürününüzü web sitenizin farklı bölümlerinde sadece çağırma komutu ile sergileyebilirsiniz.

  Üstelik e-jett e-ticaret mağazanızda size ait SSL sertifikanız ile ürün sayı limiti olmaksızın sınırsız ve güvenli e-ticaret yapabilirsiniz.

  Müşterileriniz sepete ekledikleri ürünleri sepet yönetim panelinde toplu olarak görüntüleme ve güncelleme fırsatı bulur.
  Ürün fiyatını müşterinin hangi birimde görmesini istediğinizi siz seçebilin!

  Üye gruplarına % iskonto atama İşte e-jett farkı! Gruplandırdığınız üyelere farklı iskonto atayabilme e-jett'te! Üye gruplarına bülten gönderimi Bülten yönetimi ile pazarlama stratejilerinizi web sitenize yansıtın!

  Üyeleri gruplandırıp gruplara ayrı ayrı iskonto atayabilme ayrıcalığı e-jett'le sizde!!

  Tek bir yazılım ile web siteniz üzerinden hem müşterilerinize hem de bayilerinize farklı iskonto oranları ile satış yapabilirsiniz.

  Belli üye gruplarına özel kampanya yapabilme ve duyurularını da kategorize ettiğiniz gruba göre gönderebilme e-jette!
  Bülten Bülten gruplarınıza tek tıkla toplu e-posta gönderin Gelişen Teknolojiyle Update edilme Aldığınız paket geliştirilerek değerlenirken ödediğiniz rakam aynı kalır!  İşte hizmet!

  Site üyelerinizin haricinde ayrıca bülten üyeleri oluşturma, gruplama ve tek tık ile bülten gönderme sistemi.

  e-jett periyodik olarak Return Bilişim A.Ş tarafından sürekli gelişen teknolojilere göre yenilenir, geliştirilir. Ve sizin teknik takipçiniz olarak, sitenizin mevcut teknolojinin gerisinde kalmasını önler!
  (5 sene sonra siteniz eskidi diye çöpe gitmez:)
  Güncellik Sitenizi özgürce güncelleyin! Bulunun! Arama motorlarında önce siz bulunun!
  e-jett sayesinde; teknik bilgi gerekmeksizin, web sitenizi kolayca güncelleyebilir, istediğiniz zaman istediğiniz kadar yeni sayfa, ürün, haber, resim ekleyebilirsiniz. e-jett müşterileri, dünyanın en çok tercih edilen 3 arama motorunda öncelik keyfini yaşar. Üstelik bunun için ne bir ücret ödersiniz, ne de bir işlem yaparsınız.
  Ürünler Ürün tanıtımı ve kataloglamak artık çok kolay! Haberler Haberler hazır sayfa tipi size zaman kazandırır!
  Bağımsız ürün havuzunu ile, ürünlerinizi farklı sayfalarda sergilemek için defalarca girmek zorunda kalmayın. Siz sadece haberinizi yazın, sayfa dizgisini, kayan haber başlığını ve arama motoru işlemlerini e-jett otomatik hazırlasın!
  Nasıl mı?
  HR Firmanızın CV havuzunu oluşturun. Slaytlar Kuralları sizden, slayt gösterisi e-jett'ten!
  CV bırakacak personel adayınıza sormak istediğiniz soruları (sor – sorma – zorunlu) şeklinde sayfadaki hazır listeden seçin, e-jett, başvuru formunuzu otomatik hazırlasın. Siz resimlerinizi yükleyin, otomatik resim değişim süresini seçin, e-jett slayt gösterinizi hazırlasın.
  Pratik Tüm ihtiyaçlarınız önceden düşünüldü. Objeler Web sitenizi dinamik objelerle güçlendirin!
  e-jett dinamik bir web sitesine sahip olabilmeniz için 12 faklı hazır sayfa tipi ile işinizi kolaylaştırır. Dinamik soru cevap sisteminden on-line test sistemine, bize ulaşın formlarından, iletişim bilgilerine, referanslardan, sıkça sorulan sorulara geniş bir yelpazede size yardımcı olur. e-jett; kayan yazı, mini flash banner, mini anketler, faydalı linkler ile web sitenizi zenginleştirmenizi sağlar.
  Güvenlik Otomatik yedekleme ve güvenlik İstatistik e-jett ile web sitenizi izleyin.
  e-jett PLUS sitenizin haftalık düzenli olarak yedeklerini almaktadır. Böylece en beklenmedik durumlarda dahi web sitenizi son yedekleme noktasına döndürtebilir, çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. e-jett beraberinde sitenize otomatik olarak yerleşen web izleyiciniz, sitenize kim ne zaman, nereden gelmiş, kim mesaj bırakmış, hangi sayfanız, hangi ürününüz kaç ziyaret almış sürekli olarak takip eder, siz sisteme bağlandığınızda bu bilgileri raporlar halinde size iletir.
  Alan adı .COM, .NET, .ORG alan adı hediye! Hosting Sınırsız web alanı ve 20 e-posta ücretsiz!
  e-jett bir web sitesine sahip olmanız için gerekli minimum tüm donanım ve uygulamaları berebarerinde barındırır. e-jett beraberinde ücretsiz olarak sunulan sınırsız web alanınızı dosya yöneticisi yardımı ile özgürce kullanabilirsiniz.

  İlgili linkler
 • Ücretsiz deneyin
 • Neden e-jett e-ticaret tercih etmelisiniz?
 • e-jett e-ticaret referanslarımız
 • RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
      +90 - 312 - 319 00 41
  www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.