e-jett 2007'ye hazırlanın!

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett 2007'ye hazırlanın!
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett 2007'ye hazırlanın!

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yakın zamanda kurulumu yapılacak olan e-jett 2007'in getireceği faydalardan yararlanmak için hazırlıklarınızı yapın:

1. İletişim bilgilerinizi güncelleyiniz. Sizinle iletişim kurduğumuz telefon numarası, iletişim e-posta adresi, duyuru e-posta adresinizi güncelleyiniz. Bu bölümlere yazdığınız e-posta adresinizin kendi alan adınıza tanımlı bir e-posta hesabı olmasına özen gösteriniz. Ücretsiz temin ettiğiniz (Örn: hotmail, yahoo, gmail) e-posta hesaplarınızı bu bölümlere yazmayınız.

2. Fatura bilgilerinizi güncelleyiniz: Ödemelerinizi yaptıktan sonra, tarafımızca düzenlenecek olan faturanın doğru olması için lütfen fatura bilgilerinizi güncelleyiniz. e-jett 2007 ile birlikte tarafınıza düzenleyeceğimiz faturalar için gereken bilgileri "hesaplarım" menüsüne kaydettiğiniz fatura bilgilerinizden temin edeceğiz.

3. Otomatik hesap yönetimine geçin : e-jett paketlerinizin, alan adlarınızın süresi dolduğunda otomatik olarak uzatılmasını istiyor iseniz otomatik hesap yönetimine geçin. Bu sistemi kullanmak için tarafımıza "mail order" formu göndermeniz yeterli olacaktır.

4. Ödemelerim menüsünü kontrol ediniz : e-jett'e log-in olduktan sonra "Hesaplarım"/Ödemelerim" menüsünü gözden geçiriniz. Bu bölümde e-jett paketleriniz, alan adlarınız ile bunların bitiş tarihleri ve tutarları yazmaktadır. Bu bölümdeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyor iseniz lütfen en kısa zamanda bizimle temasa geçiniz.


Tür : Gündem Tarih : 12.08.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.