CeBIT Bilişim'de e-jett 2007 lansmanı yapıldı

Anasayfa » Bizden Haberler » CeBIT Bilişim'de e-jett 2007 lansmanı yapıldı
share on facebook  tweet  share on google  print  

CeBIT Bilişim'de e-jett 2007 lansmanı yapıldı

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
CeBIT

Türkiye'nin 1 numaralı web üreticisi RETURN Bilişim A.Ş., e-iş, e-ticaret ve içerik yönetimi yazılımı e-jett'in 2007 sürümünü CeBIT Bilişim Eurasia'da piyasaya tanıttı. Eş zamanlı olarak Teknoloji televizyonunda yürütülen lansman kampanyasının görüntüleri çok yakında bu sayfadan download edilebilir.

e-jett 2007, bir önceki versiyon olan e-jett 2006 ile yakalanan %120'lik büyüme(¹) trendini sürdürmek için hazır web, portal ve e-ticaret çözümlerini yine PRO kurumsal web sitesi, PLUS Portal ve e-ticaret olmak üzere 3 çözüm olarak üretildi.

(*) Resim 1 : Fuar sonunda çekilen hatıra fotoğrafında, e-jett ekibinin ziyaretçilerin yoğun ilgisinden dolayı mutlu oldukları görülüyor.

e-jett 2007'nin belirgin özellikleri:

 • Arama motoru optimizasyonu
  e-jett'in her 3 çözümünde de yer alan arama motoru optimizasyon uygulaması, e-jett müşterilerine google, MSN, yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alma avantajı sağlıyor. Üstelik hemen tüm hazır sayfa tiplerinde (ürünler, haberler, dinamik soru-cevap, slayt gösterisi, vb.) mevcut bu optimizasyon özelliği e-jett sistem çekirdeği tarafından otomatik olarak gerçekleştiriliyor ve kullanıcıların bu konuda bir işlem yapmalarına gerek duyulmuyor.

 • Çoklu dil desteği
  e-jett 2007 kullanıcıları web sitelerini yönetirken dil seçimi yapabiliyorlar. Türkçe, İngilizce, Fransızca dillerinden birini seçip anında kullanabiliyorlar. Bu özelliği hazırladıkları web sitelerindeki formlara da anında uygulayabilen kullanıcılar ayrıca sayfa tasarımcısı modülü ile Çince, Rusça, Yunanca, İbranice, ve diğer dillerini de hazırlanan web sitelerinde kullanabiliyorlar.

 • Üstün e-ticaret avantajları
  e-jett e-ticaret tüm kullanıcılarına kendi alan adlarında çalışan SSL sertifikası tescil eder. Ticaretin temelinde olması gereken zorunluluk güvendir. e-ticaret'te güven satıcının kurumsal hizmet sunabilmesi, web sitesini maksimum güvenlik sistemi ile desteklemesi ile sağlanabilir. e-jett 2007 ister alan adına tescilli SSL sertifikası ile, ister yazılım ekibinin geliştirdiği güvenlik arabirimleri ile müşterilerinize en güvenlilir e-ticaret imkanlarını sunmaktadır. Türkiye'deki tüm bankaların sanal POS uygulamalarının mevcut olduğu yada eklenebilir olduğu e-jett ile ayrıca gelişmiş kargo ayarları gibi üst seviyede yönetim konforu standart olarak ürün içeriğinde yer almaktadır.

  (¹) e-jett 2006 projesi RETURN Bilişim A.Ş.'nin Türkiye'nin en çok web sitesi üreten kurumu olma ünvanını korumuş, hem Fransa'ya ihraç edilerek, Türkiye'den Avrupa'ya ihraç edilen nadir yazılım ürünlerinden birisi olmuştur. Daha detaylı bilgi almak için Temmuz 2006 Gelişim Raporu'nu okuyunuz.


 • Tür : Gündem Tarih : 11.09.2006
  [ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
  RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
      +90 - 312 - 319 00 41
  www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.