Windows Vista® uyumlu "e-jett FX" tamamlandı

Anasayfa » Bizden Haberler » Windows Vista® uyumlu "e-jett FX" tamamlandı
share on facebook  tweet  share on google  print  

Windows Vista® uyumlu "e-jett FX" tamamlandı

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Bildiğiniz üzere her yıl e-jett'in tüm paketlerinde (e-jett Basic, e-jett PRO, e-jett PLUS, e-jett e-ticaret, e-jett B2B) bir üst versiyonu çıkarıyoruz. Bu sene bir değişiklik yaparak önümüzdeki bir kaç yıl devam edecek özel bir e-jett versiyonu çıkarıyoruz. "e-jett FX for Windows Vista®"

Bu üst versiyon ile e-jett aylık gelişimini devam ettirmekle beraber senelik upgrade ler yerine, müşterilermizin bir çoğunun kullandığı işletim sistemi olan "Windows" ürün ailesi için özel ürün versiyon yükseltilmesi anlamında geliştirdik.

Eski Windows sürümlerini (windows 95, windows 98, windows 2000, windows XP) kullanan müşterilerimiz halen kullandıkları özelliklerinin tümünü kullanmaya devam ederken, eklenen özelliklerin de bir çoğundan yararlanabilecekler.

Her zaman olduğu gibi e-jett in üst versiyonu mevcut müşterilerimizin sistemlerine ücretsiz olarak eklenecektir. Daha ayrıntılı bilgi www.e-jett.com sayfalarında yakında bildirilecektir.

Tür : Sektörel Tarih : 06.07.2007
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.