İnsan kaynakları

Anasayfa » İnsan kaynakları
share on facebook  tweet  share on google  print  

İnsan kaynakları

RETURN Group İnsan Kaynakları

Farkınızın dezavantaj değil, avantaj olacağı RETURN Group'un sıradışı yapılanmasının bir parçası olmak, farklı ve özgürce üretmek, üretirken gelişmek, gelişirken yeteneklerinizin ortaya çıkışını gururla seyretmek için hemen başvurabilirsiniz.

Açık pozisyonlar

 • e-jett satış temsilcisi
  Satışların çoğunun telefon ve internet üzerinden yapıldığı, paket program ve proje satışı

 • Macromedia Flash® operatörü
  e-jett AR-Ge'sinin geliştirdiği yazılım komutlarını Macromedia Flash®'a aktaracak, çok iyi seviyede "action script" bilen
 •  RETURN Teknopark şirketidir
  RETURN Bilişim San. ve Tic. A.Ş. İnternet tabanlı yazılım geliştirme konusunda dünya standartlarında üretim yapan, TÜBİTAK Teknopark'ında yer alan bir Teknoloji firmasıdır.

   
   Farkınız avantajınızdır.
  Farkınızın dezavantaj değil, avantaj olacağı RETURN Group'un sıradışı yapılanmasının bir parçası olmak, farklı ve özgürce üretmek, üretirken gelişmek, gelişirken yeteneklerinizin ortaya çıkışını gururla seyretmek için detaylı özgeçmişinizi hazırlamak için başvuru formumuzu tıklayın.

  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakalarından Tübitak MAM servisleri ile gelinen RETURN Bilişim A.Ş. mesai saatleri hafta için her gün 09:00 - 17:00'dır.


   
  İlgili Konular
 • Servis saatleri ve güzergahlar
 • İnsan kaynakları başvuru formu
 • RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
      +90 - 312 - 319 00 41
  www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.