PLUS hazır portal

Anasayfa » PLUS hazır portal
share on facebook  tweet  share on google  print  

PLUS hazır portal


Ücretsiz deneyin | Referanslar

e-jett PLUS Portal web çözümü

Türkiye'nin 1 numaralı web tercihi olan e-jett, Türkiye, Avrupa, Kanada ve Çin'de müşterileri olan Türkçe, İngilizce ve Fransızca (tercihe bağlı) yönetim panelleri olan, en gelişmiş kurumsal web sitesi çözümüdür. e-jett web yönetim karmaşasına düzen getirmek için üretilmiştir. e-jett, getirdiği teknoloji ile üreticisi olan RETURN Group'a Tübitak Teknopark'ında yer alma hakkı kazandırmıştır.

e-jett PLUS, Portal web sitesine sahip olmak için en ideal araçtır.

 • e-jett on-line çalışır, sizi teknik prosedürlerden, ayrıntılardan kurtarır.
 • e-jett'te sınırlama söz konusu değildir; ürün, resim, sayfa, haber, web alanı limiti yoktur.
 • Satış sonrası ücretsiz destek hattımız her türlü sorunuzu yanıtlamaya hazırdır.
 • e-jett altyapısı günün teknolojisini sunar. e-jett sürekli geliştirilir, yeni yetenekler için sizden ek ücret talep edilmeyeceği gibi, gelecekte yapılacak fiyat artışlarından da etkilenmezsiniz.
 • Bülten Bülten gruplarınıza tek tıkla toplu e-posta gönderin Üyelik Site içi üyelik sistemi ile işinizi e-iş'e dönüştürün!

  Müşterilerinize, bayilerinize, tedarikçilerinize.... tek tıkla kampanya, duyuru, kutlama mesajları gönderin.

  Sadece site üyelerinize özel sayfalar hazırlamanız çok kolay. Üyelik şartlarını ve sorularınızı kendiniz belirler, üyelerinizi gruplayabilir, üye gruplarınıza e-bülten gönderebilirsiniz.
  Güncellik Sitenizi özgürce güncelleyin! Bulunun! Arama motorlarında önce siz bulunun!
  e-jett sayesinde; teknik bilgi gerekmeksizin, web sitenizi kolayca güncelleyebilir, istediğiniz zaman istediğiniz kadar yeni sayfa, ürün, haber, resim ekleyebilirsiniz. e-jett müşterileri, dünyanın en çok tercih edilen 3 arama motorunda öncelik keyfini yaşar. Üstelik bunun için ne bir ücret ödersiniz, ne de bir işlem yaparsınız.
  Ürünler Ürün tanıtımı ve kataloglamak artık çok kolay! Haberler Haberler hazır sayfa tipi size zaman kazandırır!
  Bağımsız ürün havuzunu ile, ürünlerinizi farklı sayfalarda sergilemek için defalarca girmek zorunda kalmayın. Siz sadece haberinizi yazın, sayfa dizgisini, kayan haber başlığını ve arama motoru işlemlerini e-jett otomatik hazırlasın!
  Nasıl mı?
  HR Firmanızın CV havuzunu oluşturun. Slaytlar Kuralları sizden, slayt gösterisi e-jett'ten!
  CV bırakacak personel adayınıza sormak istediğiniz soruları (sor – sorma – zorunlu) şeklinde sayfadaki hazır listeden seçin, e-jett, başvuru formunuzu otomatik hazırlasın. Siz resimlerinizi yükleyin, otomatik resim değişim süresini seçin, e-jett slayt gösterinizi hazırlasın.
  Pratik Tüm ihtiyaçlarınız önceden düşünüldü. Objeler Web sitenizi dinamik objelerle güçlendirin!
  e-jett PLUS dinamik bir web sitesine sahip olabilmeniz için 12 faklı hazır sayfa tipi ile işinizi kolaylaştırır. Dinamik soru cevap sisteminden on-line test sistemine, bize ulaşın formlarından, iletişim bilgilerine, referanslardan, sıkça sorulan sorulara geniş bir yelpazede size yardımcı olur. e-jett; kayan yazı, mini flash banner, mini anketler, faydalı linkler ile web sitenizi zenginleştirmenizi sağlar.
  Güvenlik Otomatik yedekleme ve güvenlik İstatistik e-jett ile web sitenizi izleyin.
  e-jett PLUS sitenizin haftalık düzenli olarak yedeklerini almaktadır. Böylece en beklenmedik durumlarda dahi web sitenizi son yedekleme noktasına döndürtebilir, çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. e-jett PLUS beraberinde sitenize otomatik olarak yerleşen web izleyiciniz, sitenize kim ne zaman, nereden gelmiş, kim mesaj bırakmış, hangi sayfanız, hangi ürününüz kaç ziyaret almış sürekli olarak takip eder, siz sisteme bağlandığınızda bu bilgileri raporlar halinde size iletir.
  Alan adı .COM, .NET, .ORG alan adı hediye!

  Hosting  20 e-mail

  Sınırsız web alanı ve 20 e-posta ücretsiz!
  e-jett PLUS bir web sitesine sahip olmanız için gerekli minimum tüm donanım ve uygulamaları berebarerinde barındırır. e-jett PLUS beraberinde ücretsiz olarak sunulan sınırsız web alanınızı dosya yöneticisi yardımı ile özgürce kullanabilirsiniz.

  İlgili linkler
 • Ücretsiz deneyin
 • Neden e-jett PLUS tercih etmelisiniz?
 • e-jett PLUS referanslarımız
 • RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
      +90 - 312 - 319 00 41
  www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.