Thawte SSL Sertifikası

Anasayfa » Thawte SSL Sertifikası
share on facebook  tweet  share on google  print  

Thawte SSL Sertifikası

Güvenli e-ticaret için ilk adım;
  Thawte Web Server SSL SERTİFİKASI 

Güvenli e-ticaret altyapısının birinci şartı : firma adına tescil edilmiş SSL sertifikasıdır.

e-ticarete adım atıyorsanız, sanal dünyada kredi kartı kullanılacaksa, müşterilerinizin bilgilerinin gizliğini garanti edebilmelisiniz. Sanal pos sistemi ile çalışan bir sitenin güvenliğinin ve güvenilirliğinin belgesi SSL sertifikasıdır.

 

Thawte Web Server Certificate 250$ + KDV

SSL sertifikası özellikle bir çok e-ticaret sitesinin ve bankaların web sitelerinde kullanılan bir güvenlik protokolüdür. SSL (Secure Sockets Layer) web sunucuları arasında ve/veya kullanıcı ile bağlı olduğu web sunucusu arasında bilgi alışverişi yapılırken girdiğiniz bilgiler kompleks bir kodlama algoritması kullanılarak şifrelenir ve transfer edilir. Bu şifrelenmiş bilgi ise veri transfer edilen sunucuda çözülerek gerçek veriye dönüşmektedir.

Bu konuda güvenilirliğini ispatlamış bir firma ile çalışarak, sitenizin güvenilirliğini arttırabilirsiniz.

İnternetin yazılım devi RETURN Group ve SSL Sertifikası devi Thawte size bu güvenilirliği sunuyor;

Neden Thawte, Neden Return Group?

İnternet yazılımlarının lider kuruluşu RETURN Group® Thawte'yi öneriyor!

Thawte, digital sertifika veren Onaylı Sertifikasyon Oteritelerinin ilklerindendir. Thawte sektördeki hayatına, “Güvenin” herşey demek olduğu iş dünyasında 10 yıllık bir deneyimle, bu pazarın lideri olarak devam etmiş ve dünyanın bir çok yerinden yüzlerce, binlerce işletmenin güvenilir ortağı olmuştur. Thawte bayi ağı, 14000 kayıtlı üyesi ile benzerleri içinde en geniş hacme sahip olandır.

Thawte tam belgeli SSL Web Sunucu Sertifikası 128 bitlik kod şifrelemesi ile, güçlü bir kimlik sorgulama belgelendirme işlemi yaparak son derece güvenilir bir gizlilik sağlamaktadır.

Thawte IDNs kullanan müşterilerine SSL sertifikası sağlamaktadır ve bu teklifi verebilecek ilk ve tek Sertifikasyon oteritesi Thawte’dir.  IDNs; kullanıcının istediği dilde web sitesine erişimini temin eden uygun mekanizmayı sağlar. Thawte SSL Sertifikası veri gizliliğini ve e-ticaretteki işlemlerin güvenliğini, tüm özerk, grup ve firmalar için 256 bitlik bir kod şifreleme ile sağlamaktadır.

Thawte sistemleri, artık bölgesel dil karakterlerini içeren her alandaki sertifikaları da onaylama ve yayınlama yapabilemektedir. Yine bu konuda da teklif verebilecek tek Sertifikasyon Oteritesi Thawte’dir.

Önemli bilgi : RETURN Group'un üreticisi olduğu e-jett e-ticaret çözümlerini kullanan tüm müşteriler kendi adlarına tescil edilmiş SSL Web Server Certificates sahibi olurlar.

(*) VPOS : İngilizce "Virtual Point Of Sale" kelimelerin ilk harflerinden oluşturulan bir kısaltmadır, "Sanal satış noktası" olarak tercüme edilmektedir. VPOS ve SSL hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.