Geri dön | Soru/Cevap anasayfa | Soru sormak istiyorum
 
Çok iyi bir hizmet ama filtre çok yüksek ayarlı


Soru

Çok iyi bir hizmet ama filtre çok yüksek ayarlı. Aşağıdaki mesajınız bile oraya takılmıştı, spamlerin içinden buldum ve aldım e-jett sayfasında. Bizim normal kaynağı belli maillerimiz de takılmıştı. Rutin olanları kabul ederiz genel onay ile ama müşterilerden veya iş için gelecek yeni adresli normal maıller de takılır oraya. Ne önerirsiniz. Bu konuyu çözüp, ayar ile halledersek satın almalıyız, çok yararlı, ama her an e-jett ten ayıklamak imkansız, outlook tan spam silmekten daha zor bir yöntem. Sanırım çözüm bulursunuz ve yararlı olur, kullanırız. Selam ve sevgiler


Cevap (12.06.2007 04:06:00)

Merhaba Sayın U. K.

Anti-spam yazılımı test eden bir çok kullanıcımızla benzer konularda talepler almaktayız. Yazılım içerisinde bir çok kriteri birbirlerinden bağımsız olarak yönetme seviyesi mevcut olduğu gibi toplam kritik puan ayarları da değiştirilebilmektedir.

Ayrıca her kullanıcımız bağımsız olarak kendi “izin verilenler” listelerini oluşturabilmektedir. Bu sayede programın açılışından itibaren yaklaşık bir ay gibi bir süre içerisinde kendi listelerinizi oluşturmuş olacağınızdan yönetim işleriniz rutine dönüşmemiş olacaktır.

Demo amaçlı olarak ilk kurulumuzda koruma seviyesini varsayılan (default) değer olarak %60 olarak ayarlamıştık, bugün (12 Haziran 2007 04:00) itibari ile koruma seviyesini %40’a indiriyoruz.

Konu ile ilgili yeni görüşlerinizi bekliyoruz.

İyi çalışmalar...


Geri dön | Soru/Cevap anasayfa | Soru sormak istiyorum
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.