Geri dön | Soru/Cevap anasayfa | Soru sormak istiyorum
 
Bu sizin sorumluluğunuz değil mi?


Soru

Bu uygulama türünün ilk örneği heralde, zaten bize guvenilir bir e-posta hizmeti vermeniz gerekmiyor mu? birde ne diye extra para ödemek zorunda olalım ki anlayamadım, kapı satıyorsunuz, anahtarına extra para istiyorsunuz. Var mı böyle saçmalık? O zaman Hotmail de kalalım yahoo da kalalım. ne diye para ödeyip adres satın aldık sizden, birde Extra spam programı parası istiyorsunuz.


Cevap (13.06.2007 01:36:00)

Sayın Müşterimiz;

RETURN Group A.Ş den almış olduğunuz e-mail hizmeti kapsamında, tarafınıza antivirüs, firewall ve mail gönderimlerinde kimlik doğrulaması ... vb güvenlik hizmetleri elbette sunulmaktadır.

Ancak size yeni sunduğumuz hizmet bir “antispam mail hizmeti” olup; kapının zaten vermiş olduğumuz anahtarına ilave olarak, “kapınızın önüne bir güvenlik görevlisi hizmeti almak ister misiniz?” sorusu denebilir.

Hotmail ve yahoo bu güvenlik hizmetini, “bahçeşehir gibi sitenin kapısına güvenlik hizmeti şeklinde sunmaktadır (reklam gelirleri ile). Biz ise sizin kapınıza özel, yani kurumsal mail adresinize bu hizmeti sunuyoruz. Hotmail ve yahoo uzantılı bir adresin kurumsallık ifade etmediği de gayet açıktır.

Siz de kurumsal adresinizde antispam mail hizmetinden faydalanmayı isterseniz, 14 Hazirana kadar ki indirimli fırsat paketlerinden alarak, bir daha hiç bir ödeme yapmadan bu hizmeti alabilir ve karlı çıkabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.


Geri dön | Soru/Cevap anasayfa | Soru sormak istiyorum
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.